tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Płatność i dostawa

 

Formy płatności:
  1. za pobraniem (tylko kurier) – przy odbiorze wysłanych produktów;
  2. przedpłata – przelewem na konto bankowe ING Bank Śląski S.A. (nr konta przesłany jest także w potwierdzeniu zamówienia);
  3. za pomocą płatności online PayU (regulamin płatności PayU). Umożliwia zapłatę tuż po złożeniu zamówienia poprzez automatyczne przekierowanie do serwisu PayU. Obsługuje większość polskich banków, a także udostępnia płatności kartą debetową lub kredytową.
  4. W przypadku wyboru płatności w formie przedpłaty przelewem KLIENT zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Strony Umowy sprzedaży postanowią inaczej.
  5. SPRZEDAWCA ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części.
Wysyłka towaru
  1. Koszty wysyłki (dostawy) zależą od wyboru sposobu dostawy oraz od wybranej formy płatności. KLIENT w trakcie wypełniania interaktywnego formularza zamówienia jest informowany o kosztach i dokonuje wyboru sposobu i akceptuje koszt wysyłki podczas składania ZAMÓWIENIA.
  2. Koszty dostawy ponosi KLIENT chyba, że opis oferty produktu stanowi inaczej.
  3. Zakupione produkty wysyłamy firmami: Poczta Polska (13,41zł przelew lub płatność on-line), DPD (16,72zł przelew lub płatność online; 20zł pobranie).
Dla przesyłek o wartości powyżej 500 zł przesyłka kurierem gratis.
FAUT