Pokrowce myśliwskie – Bistana

Wybierając się na polowanie z bronią, każdy myśliwy powinien wyposażyć się w futerał na broń. Ze względu na niebezpieczeństwo, jakie może spowodować źle zabezpieczona broń, futerał pełni ważną rolę, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu. Sprawdź, jaką ofertę przygotował dla Ciebie polski producent – Bistana.

 

Obowiązek przechowywania broni

Futerał na broń to niezbędne wyposażenie każdego myśliwego. Mówi o tym Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 23 marca 2005 roku. To ono stanowi zasady o konieczności przechowywania broni w futerale: "broń myśliwego musi być rozładowana i znajdować się w futerale." Dlatego też posiadanie futerału jest obowiązkiem każdego myśliwego. Na rynku produktów myśliwskich jest bardzo duży wybór futerałów, które różnią się między sobą jakością wykonania oraz wykorzystanym materiałem. Taka różnorodność może dostarczyć problemu z wyborem odpowiedniego modelu.

 

Idealny pokrowiec marki Bistana

Pokrowce myśliwskie – Bistana spełniają najważniejszą funkcję. Zapewniają bezpieczne przechowywanie broni. Jak to się dzieje? Przede wszystkim poszczególne elementy broni są bardzo wrażliwe. Wybrany przez myśliwego futerał powinien być wykonany z bardzo odpornego i wytrzymałego materiału. To on zapewnia pełne bezpieczeństwo. Ważne są zmieniające się szybko warunki pogodowe - mróz, opady deszczu, grad czy porywisty wiatr. Futerał trzeba koniecznie dopasować do rodzaju broni. Inny futerał jest na sztucer i inny na broń łamaną. Warto więc zwrócić uwagę na jego rozmiar. Produkt powinien pomieścić nie tylko broń, ale także wmontowaną lunetę.

 

Futerał z codurą - to idealne rozwiązanie dla myśliwych. Jest to bardzo wytrzymały materiał. Poza tym można go z łatwością utrzymać w czystości. Detale mają w tym wypadku ogromne znaczenie. Ważna będzie dodatkowa skrytka na amunicję.

Darmowa dostawa
powyżej 500zł
Realizacja zamówień
w 24 godziny
Doskonały stosunek jakości
do ceny
Zwrot towaru
do 14 dni
Produkty testowane
przez myśliwych
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności