tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Fotel dla myśliwego

Fascynuje Cię obcowanie z naturą i podziwianie jej uroków? Jeżeli spędzasz dużo czasu na łonie natury, zadbaj o swój komfort. Wypatrywanie zwierzyny czy też obserwacja zachowań zwierząt i zmieniających się krajobrazów to zajęcia, które mogą wciągnąć każdego miłośnika natury na długie godziny. Okres wiosenny, letni oraz jesienny bardzo sprzyja wyjazdom do łono natury. W czasie dłuższego pobytu nad wodą lub podczas wielogodzinnych spotkań z myśliwymi wygodny fotel to wręcz niezastąpiony sprzęt i niezwykle praktyczny element ekwipunku.

 

Uniwersalny fotel dla myśliwych

Polecamy bardzo praktyczny i wygodny fotel dla myśliwych. Jego dużym atutem jest uniwersalność zastosowań. Może on być wykorzystany podczas spotkań myśliwych, którzy spędzają długie godziny na wypatrywaniu zwierzyny i obserwacji lasu. Fotel bardzo dobrze sprawdza się także podczas outdoorowych wyjazdów, kempingów, wypraw wędkarskich oraz wielogodzinnych obserwacji przyrody.

 

Składane krzesło turystyczne

Kompaktowa budowa krzesła sprawia, że jest ono bardzo wygodne i funkcjonalne. Konstrukcja została wykonana z lekkiej stali, co przekłada się bezpośrednio na niewielką wagę całego krzesła – zaledwie 2,6 kg. Dzięki wygodnym podłokietnikom oraz odpowiedniemu wyprofilowaniu konstrukcji krzesła, zapewnia on wygodę siedzenia. Fotel przystosowany jest do maksymalnego obciążenia 120 kg.

 

Oferowany przez nas fotel jest niezastąpionym elementem ekwipunku dla myśliwych, wędkarzy oraz miłośników kempingów. W podłokietniku znajduje się praktyczny uchwyt na napoje. Dodatkowo antypoślizgowe stopki zapewniają stabilność krzesła nawet na nierównym terenie.

 

Fotel zapewnia wygodę i umila wielogodzinne obcowanie z przyrodą. Siedzisko oraz oparcie zostało wykonane z wytrzymałego materiału (100 % poliester Oxford) , który zapewnia kamuflaż w warunkach leśnych.

 

Krzesło WOODLAND Mil-Tec 14445020 - zalety
Największe zalety krzesła dla myśliwego

 

Pokrowiec na składane krzesło

Dodatkowo krzesło zostało wyposażone w wygodny pokrowiec, który ułatwia jego przechowywanie i przenoszenie. Dzięki temu fotel bardzo dobrze sprawdza się podczas wypraw turystycznych oraz pikników na łonie natury. Wracając z polowania czy też z wyprawy wędkarskiej nie musimy się martwić o zabrudzenie tapicerki samochodu. Krzesło można z łatwością schować w pokrowcu, który uchroni naszą tapicerkę przed błotem, ziemią czy liśćmi. Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału, który gwarantuje jego dużą odporność. Torba na krzesło zapewnia także łatwość w jego przechowywaniu oraz konserwacji. Po złożeniu krzesło zajmuje mało miejsca, dlatego też nie wymaga dużej powierzchni do jej przechowywania.


powrót do bazy wiedzy

FAUT