2018-12-10

Targi dla myśliwych w 2019 r. w Polsce

Poznaj najważniejsze wydarzenia targowe związane z tematyką myślistwa, które zaplanowane są na 2019 r. Na targach zobaczysz najciekawsze nowinki branżowe, będziesz miał okazję spotkać znane osobistości z branży oraz zobaczysz ofertę topowych producentów sprzętów myśliwskich.

 

1. KNIEJE – Targi łowieckie - 1-3 lutego 2019, Poznań

Knieje to jedne z największych w Polsce targów militarnych, outdooru i strzelectwa, które jak co roku zostaną zorganizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Imprezę w zeszły roku odwiedziło bagatela 10 000 tysięcy osób. Udział w targach to doskonała okazja do zapoznania się nowinkami dostępnymi na rynku łowieckim. Podczas targów każdy myśliwy będzie miał okazję do tego, aby w pełni przygotować się do kolejnego sezonu.

 

Program wydarzenia jest bardzo bogaty. Myśliwych w pierwszej kolejności z pewnością najbardziej zainteresują wystawcy i imprezy odbywające się na głównej hali targów Knieje. Dodatkowo uczestnicy targów będą mogli odwiedzić także inne bloki tematyczne:

Podczas wydarzenia przewidziano liczne atrakcje, wśród których są m.in.:

Łączna powierzchnia wystawiennicza to 5400 m2, a w targach swój udział potwierdziło 150 myśliwskich marek. Dlatego z pewnością warto odwiedzić piątą edycję Targów Knieje, które odbędą się w Poznaniu w dniach 1-3 lutego 2019 r.

 

Oferta targowa jest jednak dużo bogatsza. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Targów Knieje.

 • Rybomania – Targi Wędkarskie
 • Boatex – Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych
 • Tour Salon – Targi Regionów i Produktów Turystycznych
 • Survival Force Expo – Targi Wyposażenia Survivalowego i Militarnego
 • ShootingPro – Targi Strzelectwa Sportowego
 • wystawa trofeów łowieckich i pokazy sokolnictwa
 • strzelnice elektroniczne
 • zawody w strzelectwie sportowym
 • koncerty
 • konkursy – m.in. konkurs budowy ambony
 • wystąpienia ekspertów branżowych
 • finał konkursu Miss i Mister Psów Myśliwskich

2. Hubertus Expo 2019 – 29-31 marca 2019, Warszawa

Targi Hubertus Expo to najstarsze targi branży myśliwskiej w Polsce, a w 2019 r. odbędzie się 16 edycja imprezy. Targi zostaną przeprowadzone w Centrum Targowo Kongresowym Global EXPO w Warszawie.

 

Trzydniowe wydarzenie będzie obfitowało w liczne atrakcje, takie jak pokazy, konkursy, warsztaty, prelekcje, koncerty, degustacje oraz zawody. Dla odwiedzających targi z pewnością nie lada gratką będzie możliwość zobaczenia najnowszego sprzętu, odzieży i akcesoriów myśliwskich.

 

Impreza targowa przeznaczona jest zarówno dla profesjonalnych myśliwych, jak i dla osób, które zajmują się hodowlą psów lub uprawiających jazdę konno. Corocznie imprezę odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Na targach będziesz mógł odwiedzić m.in. stoiska:

Szczegółowe informacje na temat kolejnej edycji targów znajdują się na stronie HUBERTUS EXPO.

 • producentów odzieży myśliwskiej
 • producentów broni
 • producentów optyki łowieckiej
 • stoiska z wyrobami skórzanymi
 • dystrybutorów akcesoriów i sprzętu otudoorowego
 • stoiska kulinarne z dziczyzną
 • kół łowieckich
 • firm z branży łowieckiej, krynologicznej oraz jeździeckiej

3. EXPOHunting - Międzynarodowe Targi Łowieckie – 5-7 kwietnia 2019, Sosnowiec

EXPOHunting to zdecydowanie największa impreza wystawiennicza o tematyce myśliwskiej, która odbywa się w południowej Polsce. Co więcej, Targi cieszą się także dużym zainteresowaniem, wśród pasjonatów myślistwa z Czech, Słowacji, Ukrainy oraz Niemiec.

 

W roku 2018r. na taragach wystawiało się aż 230 Wystawców i odwiedziło ją ponad 13 tys. osób, co czyni tę imprezę jedną z największych w Polsce. Główną imprezą towarzyszącą jest EXPOShooting, która dedykowane jest fanom strzelectwa, militariów oraz survivalu. W ofercie wystawienniczej EXPOShooting znajduje się m.in. broń pneumatyczna, palna, historyczna i kolekcjonerska, a także sprzęt i akcesoria paintballowe, łucznicze oraz ASG.

 

Na targach będzie prezentowana oferta:

Corocznie podczas tej właśnie imprezy, producenci sprzętu myśliwskiego prezentują nowości ze swojej oferty, które wzbudzają szczególne zainteresowanie zwiedzających. Fani myślistwa mogą brać udział także w licznych wydarzeniach towarzyszących, takich jak konkursy, pokazy, prezentacje, koncerty.

 

Więcej informacji na temat wydarzeń znajdziesz na stronie targów EXPOHunting oraz EXPOShooting.

 • broni myśliwskiej i amunicji
 • optyki łowieckiej i noktowizji
 • odzieży, obuwia i akcesoriów myśliwskich
 • sprzętu i gadżetów outdoorowych

4. Carpathia Hunting & Forestry – Jasionka k. Rzeszowa

Najmłodszą imprezą targową w naszym zestawieniu jest Carpathia Hunting & Forestry. Do tej pory w Arenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbyły się 2 edycje Targów. Data kolejnej edycji targów to 26-27 października 2019 r.

 

Wydarzenie adresowane jest do podmiotów oraz osób prywatnych z branży łowieckiej i leśnej. Podczas II edycji Targów, bardzo ważnym przedsięwzięciem okazał się Międzynarodowy Kongres Krynologii Łowieckiej PZŁ.

 

W czasie samych targów przeprowadzane są także prezentacje broni, warsztaty, pokazy, wystawy trofeów myśliwskich, pokazy mody oraz wystawy fotografii związanej z tematyką myślistwa i łowiectwa.

 

Zapraszamy do śledzenia strony targów Carpatia Hunting & Forestry.

 

Zobacz również

Targi myśliwskie i łowieckie w Europie 2019

Targi myśliwskie i łowieckie w Europie 2019

Chciałbyś wybrać się w 2019 r. na targi łowieckie, które odbywają się poza Polską? Przedstawiamy zestawienie kilkudziesięciu wystaw i targów międzynarodowych zaplanowanych na 2019 r. w kolejności chronologicznej.
Zbiory poroży

Zbiory poroży

Poroża myśliwskie to dla jednych źródło zarobku, a dla innych bezcenna ozdoba, przypominając o potędze i pięknie natury. Dla kolekcjonerów poroży, najintensywniejszym czasem pracy będzie okres od końca lutego do maja. W tym bowiem...
Łucznictwo i myślistwo łucznicze

Łucznictwo i myślistwo łucznicze

Łuk to jeden z najstarszych typów broni wykorzystywanych przez ludzką cywilizacją. Zobacz, dlaczego łucznictwo to sport dla prawdziwych pasjonatów, a także w jaki sposób przepisy prawa normują kwestie myślistwa łuczniczego w Polsce.
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności