W ofercie sklepu FAUT znajduje się szeroki wybór latarek myśliwskich marki Ledlenser. Każdy myśliwy doskonale wie, że jest to jedno z podstawowych akcesoriów niezbędnych podczas polowania. Są one przydatne zarówno podczas patroszenia zwierzyny, jak i oświetlania drogi. Wybierając właściwą, warto postawić na odpowiednią jakość i wielkość – bez względu na warunki, w jakich będzie wykorzystywana. Im lepszy model, tym większa przydatność w każdej sytuacji, ale też gwarancja, że latarka myśliwska będzie bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Jaka powinna być latarka myśliwska?

Wybierając odpowiedni model latarki myśliwskiej, warto zwrócić uwagę na jej wielkość, poręczność, wytrzymałość i funkcjonalność. W ofercie marki Ledlenser znajdują się funkcjonalne latarki LEDowe, które z całą pewnością ułatwiają znalezienie idealnego modelu, dopasowanego do potrzeb użytkownika.

Do oświetlenia dużych terenów warto wybrać latarki o dużej mocy – idealnie, jeśli będą mieć możliwość ustalenia zakresu wykorzystywanej mocy. Wówczas w przypadku konieczności można chwilowo stosować 100% moc bądź też odpowiednio ją zmniejszyć.

Warto zwrócić również uwagę na zasilanie – w przypadku klasycznych baterii należy na polowanie zabrać ich zapas, gdyż w mocniejszych modelach baterie dość szybko mogą się wyczerpać. Stąd też oferta Ledlenser obejmuje latarki myśliwskie zasilane za pomocą akumulatorków, zapewniających długi czas pracy – nawet 150 h, w zależności od wybranej mocy.

Myśliwi dokładnie dobierają prezentowane akcesorium również pod względem wielkości, gdyż muszą być poręczne i możliwe do umieszczenia w podręcznej kieszeni. Ku zaskoczeniu wielu – nawet najmniejsze modele mają ogromną moc i pozwalają na dokładne oświetlenie przestrzeni i sprawne poruszanie się w ciemności. Dzięki małym rozmiarom można je bez problemu przechowywać w kieszeni i w dowolnym momencie po nie sięgnąć.

 

Darmowa dostawa
powyżej 500zł
Realizacja zamówień
w 24 godziny
Doskonały stosunek jakości
do ceny
Zwrot towaru
do 14 dni
Produkty testowane
przez myśliwych
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności