Ledlenser - producent latarek dla myśliwych


Światowy lider w produkcji oświetlenia LED z ponad 200 patentami i nagrodami za projektowanie i inżynierię.

 

Marka Ledlenser została założona w roku 1994 przez braci Haralda i Reinera Opolka. Dzięki rewolucyjnym technologiom optycznym szybko stała się światowym liderem wśród producentów latarek diodowych. Latarki diodowe Ledlenser wyznaczają nowe trendy w tej dziedzinie i są przede wszystkim synonimem najwyższej jakości i innowacji.

 

Mobilne oświetlenie marki Ledlenser

 

Podczas uprawiania aktywności łowieckich, absolutnie konieczne jest zapewnienie dobrej widoczności, dzięki właściwemu oświetleniu. To ono gwarantuje niezawodność działania i przede wszystkim bezpieczeństwo. Oferta latarek Ledlenser zadowoli każdego. Produkty są idealne do uprawiania sportów ekstremalnych, na polowanie lub do codziennego użytku, na wieczorne spacery z psem i do majsterkowania. W ofercie Ledlenser znajdują się klasyczne latarki ręczne, czołowe i warsztatowe oraz serie specjalistyczne - taktyczne czy przemysłowe. Każda z latarek jest idealnie dostosowana do użytkowania w ściśle określonych warunkach. Wszystkie modele są bardzo wytrzymałe. Mają wygodną obudowę z aluminium. Aluminium chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Jest świetnym zabezpieczeniem zaawansowanej elektroniki. Dzięki temu użytkownik otrzymuje gwarancję długiej żywotności latarki. Większość modeli ma płynny system skupiania i rozpraszania światła oraz zmienną ogniskową, która zapewnia dokładne oświetlenie bliskich i dalszych celów bez utraty jakości światła. Latarki są wyposażone w odpowiednio wyprofilowaną, wklęsło-wypukłą soczewkę, co zmniejsza pobór energii. Plusem są mocne akumulatory. W ofercie są również i modele zasilane na tradycyjne „paluszki”. W razie potrzeby można skorzystać z bogatego asortymentu akcesoriów: dodatkowego zasilania, uchwytów, filtrów, kabur, włączników żelowych.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności