Survival czyli wyprawa na zasadach szkoły przetrwania, wymaga odpowiedniego przygotowania. Z całą pewnością pomocne okażą się akcesoria oferowane przez markę Levenhuk. Wytworzone przez amerykańskiego producenta akcesoria ułatwiają przetrwanie trudnych i wymagających wypraw, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo.

Akcesoria survivalowe Levenhuk

Akcesoria survivalowe to elementy sprawdzające się w trudnych warunkach bojowych, ale też w codziennym życiu. W zależności od wybranych opcji umożliwiają przetrwanie, ale też mogą uratować życie.

Wybierając właściwe elementy, warto wziąć pod uwagę ich przydatność tj. czy pozwolą stworzyć tymczasowe schronienie, ułatwią przedostanie się przez gęste zarośla, czy też będą przydatne podczas przygotowywania posiłków.

Wśród rozwiązań marki Levenhuck znajdują się kompas i lupa ręczna z oświetleniem. Pierwszy element pozwoli w prosty i szybki sposób określić pozycję na mapie i odnaleźć się nawet w nieznanym terenie. Dzięki wbudowanemu podświetleniu można z niego korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeśli chodzi o lupę, to wydawać by się mogło, że nie będzie ona pomocna w przetrwaniu. Pozwala ona jednak dokładnie badać małe przedmioty czy też czytać małą czcionkę, co może okazać się równie ważne podczas trudnych wypraw. Jej posiadanie pozwala miłośnikom przyrody poznawać poszczególne gatunki owadów czy roślin.

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości akcesoriów survivalowych, które ułatwią Ci podróż w nieznane – sprawdź ofertę marki Levenhuck. Pamiętaj, że tylko odpowiednie zaplanowanie wyprawy pozwoli Ci bezpiecznie obcować z naturą.

 

Darmowa dostawa
powyżej 500zł
Realizacja zamówień
w 24 godziny
Doskonały stosunek jakości
do ceny
Zwrot towaru
do 14 dni
Produkty testowane
przez myśliwych
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności