Noże myśliwskie to przede wszystkim narzędzia służące do oprawiania i patroszenia zwierzyny. Mogą być one również wykorzystywane do mniejszych prac obozowych. W zależności od potrzeb oferta Mil-Tec obejmuje noże wielofunkcyjne bądź też przeznaczone do wykonywania konkretnych czynności np. skórowania. Wszystkie wyróżnia wysoka jakość wykonania i trwałość.

Noże myśliwskie Mil-Tec – ważne akcesoria myśliwskie

Wśród oferowanych noży myśliwskich Mil-Tec znajdują się zarówno noże składane, jak i noże z głownią stałą. Pierwsze zajmują mniej miejsca i co najważniejsze – nie wymagają korzystania z kabury, gdyż mogą być bez obaw chowane w kieszeni czy też plecaku. Noże myśliwskie z głownią stałą wymagają umieszczania ich w kaburze, gdyż tylko tak zapewniają bezpieczeństwo właścicielowi, w momencie, gdy nie są użytkowane. Doświadczeni myśliwi zaznaczają, że są one jednak dużo bardziej wytrzymałe i bezpieczne – dają gwarancję, że nie dojdzie do ich nieplanowanego otwarcia, co może mieć miejsce w przypadku noży składanych. Kolejnym plusem noży z głownią stałą jest odporność na zabrudzenia.

Wybierając odpowiedni nóż myśliwski, należy dopasować go do planowanych do wykonania czynności – powinien on zostać wykonany z wysokiej jakości materiałów. Idealnie, jeśli ostrze jest wyprodukowane ze stali odpornej na rdzewienie, a uchwyt zapewnia ergonomiczny, mocny i pewny chwyt.

Poznaj Mil-Tec

Mil-Tec to firma zajmująca się produkcją odzieży i akcesoriów myśliwskich. Kolekcja Hunting obejmuje wszystkie akcesoria i odzież niezbędne podczas wypraw do lasu i polowania. Produkty są wytwarzane z wysokiej jakości materiałów i surowców, z niezwykłą dbałością o najmniejszy detal wykończenia. Co ważne – w przypadku odzieży tkaniny nie krępują ruchów, a w przypadku akcesoriów, zastosowane surowce zapewniają długotrwałą żywotność.

Darmowa dostawa
powyżej 500zł
Realizacja zamówień
w 24 godziny
Doskonały stosunek jakości
do ceny
Zwrot towaru
do 14 dni
Produkty testowane
przez myśliwych
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności