tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plAkcesoria myśliwskieNoże myśliwskie › Maczeta Mil-Tec 15530000

Maczeta Mil-Tec 15530000

Maczeta Mil-Tec 15530000

95,00 zł

Dostępność produktu: dostepność: Mało.   Czas dostawy: 24 godziny

 

Maczeta do karczowania

 

Jeśli spędzasz dużo czasu na łonie przyrody czy w lesie, niezwykle przydatna może okazać się maczeta. Napotkałeś chaszcze, przez które ciężko Ci się będzie przedrzeć? Pokrzywy, które sięgają do pasa? A może potrzebujesz szybko i sprawnie wykarczować brzeg jeziora i wyciąć trzcinę wodną, której łykowate łodygi stanowią przeszkodę dla klasycznego noża? Maczeta do doskonałe narzędzie obozowe i nada się do wszystkich tych czynności.

 

Maczeta z twardej stali

 

Mil-Tec wykonał swoją maczetę ze stali narzędziowej. Charakteryzuje się wysokim poziomem twardości. Bardzo trudno się ściera i prawie w ogóle nie odkształca, dzięki czemu nie musimy zbyt często ostrzyć maczety.

 

Większość maczet stanowi jednosieczne ostrze. Nie inaczej jest w tym przypadku, lecz Mil-Tec zastosował tutaj sprytne rozwiązanie. Maczeta po drugiej stronie ostrza posiada piłkę do drewna, doskonałą do cięcia konarów i gałęzi.  

 

Rączkę wykonano z wytrzymałego tworzywa ABS. Ten materiał doskonale nadaje się do wykorzystywania w przypadku narzędzi. To wszystko dzięki swojej twardości oraz odporności na różne substancje chemiczne.  

 

Pokrowiec na maczetę

 

Polietylenowy pokrowiec ochroni nie tylko samą maczetę. Przede wszystkim zagwarantuje on nasze własne bezpieczeństwo i unikniemy przypadkowego skaleczenia dotykając maczetę lub nosząc ją w terenie.  

 

Dodatkowe informacje:

 

Ostrze: stal narzędziowa

Rączka: tworzywo ABS

Pokrowiec: 100% polietylen

Długość ostrza: 45,5 cm

Długość całkowita: 58 cm

Producent: Mil-Tec


<< powrót

 

FAUT