tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plUbrania myśliwskieCzapki › Czapka z daszkiem Wild Trees Mil-Tec 11955350

Czapka z daszkiem Wild Trees Mil-Tec 11955350

Czapka z daszkiem Wild Trees Mil-Tec 11955350

25,00 zł

Dostępność produktu: dostepność: Na wyczerpaniu.   Czas dostawy: 24 godziny

Szukasz wygodnej czapki na polowanie, która zapewni skuteczny kamuflaż? Sprawdź ofertę czapek z daszkiem marki Mil-Tec. Polecana czapka została wykonana w 100% z poliestru (Tricot), dzięki czemu jest bardzo wytrzymała.

 

Czapka nie posiada zbędnych szwów, dzięki czemu nie obciera głowy. Szerokość obwodu czapki możemy swobodnie regulować za pomocą rzepów zamieszczonych w tylnej części czapki. Daszek skutecznie chroni oczy przed rażącym światłem, co jest niezwykle ważne w czasie polowania. Dodatkowo czapka chroni także głowę przed działaniem promieni UV, zwłaszcza w godzinach południowych, gdy promieniowanie może być bardzo intensywne.

 

Myśliwska czapka z kamuflażem

Największą zaletą czapki jest jednak jej kamuflaż. Aplikacja została wykonana w stylu "wild trees" – popularnej serii odzieży myśliwskiej marki Mil-Tec. Seria ta gwarantuje skuteczny kamuflaż w warunkach leśnych, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo myśliwego.  Z łatwością dobierzemy do czapki pozostałe elementy ubioru myśliwskiego (rękawiczki, spodnie, kamizelkę, kurtkę)  z tym samym kamuflażem.

 

Dodatkowo czapka jest także wodoodporna i ochrania głowę przed deszczem. Jest także oddychająca, dzięki czemu nawet w cieplejsze dni zapewni właściwy przepływ powietrza.

 

Czapka z daszkiem to bardzo ważny element ubioru myśliwego. Chroni głowę przed promieniowaniem UV, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia udaru cieplnego, gdy nasza głowa wystawiona jest długie godziny na słońce. Jeżeli więc planujemy polowanie na otwartym terenie lub długie oczekiwania na ambonie, taka czapka obowiązkowo powinna pojawić się w torbie myśliwego.


<< powrót

 

FAUT