tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plUbrania myśliwskieSpodnie › Czarne spodnie terenowe US BDU 11834002

Czarne spodnie terenowe US BDU 11834002

Czarne spodnie terenowe US BDU 11834002

87,00 zł

Wygodne i praktyczne spodnie dla aktywnego mężczyzny. Zaprojektowane zostały z myślą o czasie spędzanym w terenie, w celu zapewnienia maksimum komfortu oraz wytrzymałości. Uwagę zwracają liczne kieszenie – jest ich aż 6. Dwie boczne, dwie obszerne naszyte na nogawkach oraz dwie tylne zapinane guzik.

 

Spodnie wyposażono w elementy, które dają możliwość ich regulacji i dopasowania do potrzeb mężczyzny, niezależnie od postury. Przede wszystkim opcja regulacji szerokości w pasie, sprawia, że nie ma potrzeby noszenia paska, który w czasie wypoczynku lub pracy w ternie mógłby uciskać i stać się powodem niewygody. Oprócz tego w dole nogawek umieszczono sznurki, które umożliwiają dopasowanie ich szerokości.

 

Spodnie na polowanie

Wykonanie spodni nadaje im myśliwskiego charakteru, odpowiedniego dla mężczyzny lubiącego przygody i wyzwania dnia codziennego, jakie czekają na niego po opuszczeniu czterech ścian. Model ten specjalnie wzmocniono na kolanach oraz pośladkach, co pozytywnie wpływa na jego wytrzymałość i daje swobodę w realizowaniu codziennych zadań.

 

Zalety:

  • 100% bawełna,
  • Wzmocnienia na kolanach i pośladkach,
  • Duża ilość praktycznych kieszeni,
  • Regulowana szerokość w pasie i nogawkach.

 

Komfortowe i wytrzymałe

 

Spodnie zostały wykonane z naturalnej bawełny, co pozytywnie wpływa na komfort w ich codziennym noszeniu. Dokładne szwy oraz dodatkowe udogodnienia wpływają na poziom ich praktyczności i sprawiają, że są one wyborem idealnym dla aktywnego mężczyzny, uwielbiającego spędzać czas w lesie.

 

Ten wyjątkowy terenowy model dostępny jest w kolorze czarnym, zapinany w pasie na guziki.

 

Skład materiału: 100% bawełna.


<< powrót

 

FAUT