tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plUbrania myśliwskieKoszulki › Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903

Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903

Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903
Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903

105,00 zł

 

Kolor:

Tkanina:

Koszulka termoaktywna z krótkim rękawem przeznaczona jako pierwsza warstwa odzieży do stosowania w zróżnicowanej temperaturze, zarówno jako odzież pod odzienie wierzchnie oraz jako t-shirt podczas sprzyjających warunków atmosferycznych.
Koszulka zapewnia optymalny komfort cieplny - nie dopuszczając do nadmiernego wychłodzenia organizmu oraz jego przegrzania.  Dzięki zastosowanej tkaninie DUO SKIN z jonami srebra w strukturze przędzy ma właściwości antyseptyczne i bakteriostatyczne, hamując rozwój bakterii na skórze, które są przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu. Technologia wprowadzania w strukturę przędzy jonów srebra jest bezpieczna w użytkowaniu zarówno dla uczulonych na ten pierwiastek, jak i dla osób z tendencją do uczuleń i kłopotów skórnych.
Dzianina, z której wykonana została koszulka charakteryzuje się specyficznym splotem zapewniającym szybkie wychwytywanie potu i oddawanie go za zewnątrz w postaci pary wodnej. Dzięki tej wyjątkowej strukturze jest szybkoschnąca, elastyczna i doskonale przylega do ciała, nie krępując ruchów. Koszulka ma ergonomiczny kształt i nie rotuje się podczas używania.
Dzianina posiada dwuwarstwową strukturę ze szmerglowaną wewnętrzną stroną, która daje efekt "ciepłego chwytu", gwarantujący przyjemne uczucie przylegania do skóry.
Technologia wykonania bielizny oparta jest na minimalizacji ilości szwów, ograniczając występowanie otarć na skórze podczas używania. Przy produkcji dopuszcza się stosowanie wyłącznie płaskich szwów, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko nakładania szwów kolejnych warstw odzieży. Charakterystyczną cechą koszulki są ściągacze mankietów oraz ściągacz pod szyją bez zastosowania gumek.

Bielizna termoaktywna linii Graff - bioactiv zyskała pozytywną opinię Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

 

Produkty powiązane

 

Kalesony termoaktywne męskie Graff 900

Kalesony termoaktywne męskie Graff 900

od 110,00 zł

Wybierz

Kalesony termoaktywne przeznaczone do stosowania jako pierwsza warstwa odzieży mająca na celu utrzymanie...
czytaj więcej...

Koszulka termoaktywna długi rękaw męska Graff 901

Koszulka termoaktywna długi rękaw męska Graff 901

od 110,00 zł

Wybierz

Koszulka termoaktywna z długim rękawem przeznaczona jako pierwsza warstwa odzieży do stosowania w każdym...
czytaj więcej...


<< powrót

 

FAUT