tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plUbrania myśliwskieKoszulki › Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903

Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903

Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903
Koszulka termoaktywna krótki rękaw męska Graff 903

105,00 zł

W szafie każdego myśliwego powinien znaleźć się pewien uniwersalny element garderoby – koszulka termoaktywna. Doskonale spełnia swoją funkcję zarówno jako ubranie pod odzienie wierzchnie w przypadku chłodnych temperatur, jak i jako standardowy T-shirt, gdy warunki pogodowe są korzystne.

 

Pasjonatom myślistwa polecamy męską koszulkę termoaktywną z krótkim rękawem marki Graff. Produkt ten należy do termoaktywnej linii marki - bioactive, która uzyskała pozytywną opinię Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

 

Koszulka termoaktywna dla myśliwych

Przy produkcji oferowanej przez nas  koszulki termoaktywnej marki Graff zastosowano specjalistyczną technologię tkaniny DUO SKIN z jonami srebra w strukturze przędzy. Dzięki temu rozwiązaniu jej materiał ma właściwości antyseptyczne i bakteriostatyczne. Tym samym, na skórze nie rozwijają się różnego rodzaju bakterie, co eliminuje ryzyko powstawania nieprzyjemnego zapachu. Warto zaznaczyć, że jest to produkt odpowiedni dla alergików oraz osób ze skłonnością do kłopotów skórnych.

 

Ten model koszulki termoaktywnej charakteryzuje się specyficzną strukturą tkaniny, dzięki czemu T-shirt jest szybkoschnący, oddychający, dobrze przylega do skóry i zapewnia bardzo dużą swobodę ruchów. Co więcej, bielizna ma wyłącznie płaskie szwy, co znacząco minimalizuje ryzyko powstania otarć.

 

Dodatkowo T-shirt został wyposażony w bezgumkowe ściągacze pod szyją i na mankietach. Jego kolorystyka jest neutralna, dzięki czemu stanowi doskonałe dopełnienie maskującego kompletu myśliwskiego.

 

Produkty powiązane

 

Kalesony termoaktywne męskie Graff 900

Kalesony termoaktywne męskie Graff 900

od 115,00 zł

Wybierz

Kalesony termoaktywne przeznaczone do stosowania jako pierwsza warstwa odzieży mająca na celu utrzymanie...
czytaj więcej...

Koszulka termoaktywna długi rękaw męska Graff 901

Koszulka termoaktywna długi rękaw męska Graff 901

od 115,00 zł

Wybierz

Koszulka termoaktywna z długim rękawem przeznaczona jako pierwsza warstwa odzieży do stosowania w każdym...
czytaj więcej...


<< powrót

 

FAUT