tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plUbrania myśliwskieBielizna › Legginsy damskie Graff 900-1-D

Legginsy damskie Graff 900-1-D

Legginsy damskie Graff 900-1-D
Legginsy damskie Graff 900-1-D

110,00 zł

Polecamy legginsy Graff, które zostały zaprojektowane z specjalnie z myślą o kobietach wybierających się na polowania. Damska bielizna Graff charakteryzuje się eleganckim i delikatnie kobiecym krojem.

 

Leggisy doskonale sprawdzają się jako pierwsza warstwa odzieży, która zachowuje ciepło ciała niezależnie od temperatury. Legginsy są bardzo elastyczne i wytrzymałe, dlatego mogą być stosowane zarówno w czasie aktywności fizycznej, jak i w czasie biernego oczekiwania. Idealnie sprawdzają się w bardzo zimne dni, ale można je ubierać w każdych warunkach pogodowych.

 

Bielizna termoaktywna dla kobiet

Legginsy zostały wykonane ze specjalnie opracowanej dzianiny DUO SKIN. Tkanina ta bardzo szybko wyłapuje pot z powierzchni ciała i zwraca go na zewnątrz w formie pary wodnej. Dzięki temu zapewniamy odpowiednią cyrkulację powietrza, jednocześnie ograniczamy ryzyko wychłodzenia lub przegrzania naszego ciała.

 

Ważnymi zaletami dzianiny DUO SKIN są jej właściwości antyseptyczne. W technologii wytwarzania tkaniny wykorzystywane są jony srebra, które wplatane są w przędzę. Dzięki temu legginsy powstrzymują rozwój bakterii na skórze, które mogą prowadzić do pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Legginsy mogą być z powodzeniem ubierane przez panie, które cierpią na dolegliwości skórne. O bardzo dobrych właściwościach tkaniny świadczy pozytywna opinia Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

 

Wygodne legginsy dla kobiet

Producent zadbał także o dużą wygodę noszenia legginsów pozbawiając ich zbędnej ilości szwów. W procesie produkcyjnym stosuje się tylko szwy płaskie. Dzięki temu legginsy nie ugniatają, ani nie ucierają ciała nawet gdy znajduje się ono w nietypowej pozycji. Na nogawkach zastosowano ściągacze wykonane z dzianiny zasadniczej, które także nie ocierają nóg i nie ograniczają dobrego krążenia krwi. Z kolei w pasie wszyty został pasek płaskiej gumy o szerokości 4 cm, który nie ugniata, a jednocześnie sprawia, że legginsy dobrze trzymają się w pasie.

 

 

Produkty powiązane

 

Koszulka długi rękaw damska Graff 901-1-D

Koszulka długi rękaw damska Graff 901-1-D

od 110,00 zł

Wybierz

Koszulka termoaktywna z długim rękawem przeznaczona jako pierwsza warstwa odzieży do stosowania w każdym...
czytaj więcej...

Koszulka krótki rękaw damska Graff 903-1-D

Koszulka krótki rękaw damska Graff 903-1-D

od 105,00 zł

Wybierz

Koszulka termoaktywna z krótkim rękawem przeznaczona jako pierwsza warstwa odzieży do stosowania w...
czytaj więcej...


<< powrót

 

FAUT