tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plOptyka myśliwskaLornetki › Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70

Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70

Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70
Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70

878,70 zł

brak towaru

Lornetka astronomiczna Levenhuk Bruno PLUS to jedno z najmniejszych urządzeń wykorzystywanych do obserwacji nieba. Niewielkie rozmiary nie powinny jednak nikogo zmylić, gdyż to urządzenie umożliwia dostrzeżenie nawet odległych ciał niebieskich na obrazach w całkiem dobrej jakości.

 

Lornetka nie tylko dla myśliwych

Imponująca soczewka o średnicy 70 mm pochłania znaczne ilości światła, zapewniając zadowalającą widoczność również po zmroku. Jest to wyjątkowo istotna kwestia w przypadku lornetki służącej obserwacji ciał niebieskich, najłatwiej dostrzegalnych po zmroku, daleko od świateł miasta. Lornetka umożliwia 15-krotne powiększenie, dzięki któremu bez trudu dostrzec można kratery księżycowe, przelatującą stację kosmiczną, czy też powierzchnię planet Układu Słonecznego.

 

 

Odkryj głębię kosmosu z lornetką astronomiczną Levenhuk Bruno

 

Lornetka astronomiczna to prawdziwie przełomowy wynalazek, dzięki któremu już nie trzeba dysponować ciężkim sprzętem wielkogabarytowym, aby z powodzeniem obserwować obiekty na niebie. Parametry lornetki astronomicznej są porównywalne z właściwościami teleskopu refrakcyjnego. Wygodna Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 15x70 mieści się w torbie czy w plecaku, przez co można mieć ją przy sobie podczas każdego wyjazdu.

 

Komfort użytkowania lornetki wynika również z montażu muszli ocznych określanych często jako Twist-up. Są one zbudowane z gumy, co umożliwia wielogodzinne wpatrywanie się w niebo. Warto też zauważyć, że okulary urządzenia są wyposażone w regulator dioptrii. Tym samym z lornetki Levenhuk Bruno PLUS z powodzeniem mogą korzystać osoby z wadami wzroku.

 

 


<< powrót

 

FAUT