tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plOptyka myśliwskaLornetki › Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 20x80

Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 20x80

Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 20x80
Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 20x80

1 025,95 zł

Dostępność produktu: dostepność: Mało.   Czas dostawy: 48 godzin

Lornetka Levenhuk Bruno PLUS 20x80 to innowacyjny sprzęt z pogranicza lornetek i teleskopów. Zwane lornetką astronomiczną urządzenie, doskonale sprawdza się w obserwacji obiektów na powierzchni Ziemi, jak również planet, gór księżycowych czy gwiazd. Pod względem specyfikacji technicznej lornetka Levenhuk Bruno PLUS 20x80 nie ustępuje wielu teleskopom, w niektórych aspektach nawet je przewyższając. Fachowcy najczęściej umieszczają lornetkę astronomiczną w tej samej kategorii co typowe teleskopy refrakcyjne.

 

Układ optyczny lornetki Levenhuk 20x80

Układ optyczny lornetki powstał na bazie pryzmatu Porro. Budulcem konstrukcji optycznej jest słynne szkło BaK-4. Okulary lornetki składają się z pięciu elementów, przez co obraz jest maksymalnie spłaszczony, a wszelkie zniekształcenia zminimalizowane.

 

Soczewka o średnicy 80 mm jest doskonale przystosowana do pracy przy ograniczonym oświetleniu. Oznacza to, że lornetka umożliwia komfortową obserwację nieba również po zmroku, gdy widoczność ciał niebieskich jest zdecydowanie najlepsza. Wypełnienie korpusu lornetki azotem daje gwarancję, że nawet przy dużej wilgotności widoczność będzie doskonała. Szczelna aluminiowa obudowa zapewnia natomiast wodoszczelność oraz zabezpieczenie przed drobinkami pyłu czy piasku.

 

Praktyczna lornetka Bruno PLUS 20x80

Poręczna lornetka Levenhuk Bruno PLUS 20x80 to urządzenie, umożliwiające obserwację w każdym miejscu i w każdych warunkach. Warto mieć ją pod ręką podczas wszelkich wyjazdów, gdyż nie zajmuje zbyt wiele miejsca oraz nie obciąża plecaka. W razie potrzeby użytkownik może też bez trudu zainstalować statyw unieruchamiający urządzenie.

Dożywotnia gwarancja

 


<< powrót

 

FAUT