tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plUbrania myśliwskieKurtki › Parka myśliwska Mil-Tec 11951001

Parka myśliwska Mil-Tec 11951001

Parka myśliwska Mil-Tec 11951001

227,00 zł

 

Przygotowujesz się do myśliwskiej wyprawy? Powinieneś koniecznie wyposażyć się w komfortową parkę, która odpowiednio zabezpieczy Cię przed chłodną temperaturą w czasie polowania. W naszej ofercie znajdziesz najnowszy model kurtki myśliwskiej marki Mil-Tec – ten produkt to zdecydowany must have na sezon jesienno-zimowy. Sprawdź dlaczego.

 

 

Kurtka myśliwska

 

Oferowana przez nas parka dla myśliwych spełnia wymóg wysokogatunkowości – została stworzona w 85% z materiału poliestrowego i 15% nylonowego. Kurtka składa się z dwóch części, co pozwala utrzymać stały komfort cieplny. Mogą Państwo dostosować produkt do aktualnej temperatury – w przypadku jej podwyższenia istnieje możliwość odpięcia warstwy polarowej, co zapewni ogromną wygodę zarówno podczas wyprawy myśliwskiej, jak i w czasie jesiennego spaceru.

 

Kurtka myśliwska marki Mil-Tec została utrzymana w maskującej kolorystyce. Oliwkowo-brązowe barwy sprawiają, że osoba nosząca parkę doskonale wpasowuje się w otoczenie, a tym samym – nie płoszy zwierzyny. Co więcej, kurtka jest cicha, dlatego gwarantujemy, że jej szelest nie zakłóci przebiegu polowania.

 

 

Zalety kurtki dla myśliwych marki Mil-Tec

 

Dodatkowym atutem produktu oferowanego przez nasz sklep jest jego funkcjonalność. Parka została wyposażona w sześć kieszeni zewnętrznych oraz dwie wewnętrzne, w których podczas polowania można przechowywać potrzebną amunicję. Ma również ukryty zamek z przodu, co stanowi istotny walor estetyczny kurtki.

 

Myśliwska kurtka marki Mil-Tec posiada także wysoki kołnierz, który połączony jest z kapturem. Takie rozwiązanie zapewnia należytą ochronę przed utratą ciepła. Dodatkowo rękawy parki dla myśliwych zostały zakończone rzepami, co umożliwia ich regulację i co za tym idzie – pełną swobodę ruchów w czasie wyprawy.

 

 

Dane techniczne:

  • Materiał: 85% poliester, 15% nylon
  • Podszewka: 100% poliester
  • Kurtka z polaru: 100% poliester
  • Kolor: oliwkowy, brąz

 

Produkty powiązane

 

Spodnie myśliwskie Mil-Tec 11951301

Spodnie myśliwskie Mil-Tec 11951301

od 133,00 zł

Wybierz

  W ofercie naszego sklepu myśliwskiego znajdą Państwo spodnie, które doskonale sprawdzą się...
czytaj więcej...


<< powrót

 

FAUT