tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plAkcesoria myśliwskiePasy do broni › Pas do broni PBN

Pas do broni PBN

Pas do broni PBN
Pas do broni PBN

69,00 zł

Dostępność produktu: dostepność: Mało.   Czas dostawy: 24 godziny

 

Broń palna to oczywiście podstawowa rzecz, jaką znajdziemy u myśliwego. Podczas polowania nie rozstaje się z nią na chwilę i oczywistym jest, że potrzeba sposobu na to, aby móc wygodnie się z nią poruszać. W tym celu potrzebujemy pasa do broni. Dzięki niemu będziemy się mogli przemieszczać z bronią przez wiele godzin bez odczuwania większego zmęczenia. Jest wręcz niezbędny, jeśli panujemy długi marsz.

 

Pas do broni z neoprenu

 

Bardzo ważne jest, aby pas nie ześlizgiwał się nam z barku i pozwalał zawiesić broń w pewny sposób. Pas PBN wywiązuje się z tej roli niezwykle dobrze. Wszystko to dzięki wykorzystaniu neoprenu, syntetycznemu, odpornemu odpowiednikowi kauczuku. Nie tylko dobrze przytrzyma się na naszym ramieniu, niezależnie od ubranej kurtki czy swetra, ale także zapobiegnie otarciom czy odciskom, które mogłyby powstać na naszej skórze.

 

Solidne przeszycia

 

Mocne szycia pasków gwarantują, że pas nie rozerwie się. Dzięki regulatorom dostosujemy jego długość do naszej budowy ciała oraz upodobań. Kolory nawiązujące do leśnych barw doskonale będą pasować do myśliwego i jego stroju kamuflażowego. Pas PBN to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują niedrogiego rozwiązania i możliwości noszenia swojej broni na ramieniu.

 

Dodatkowe informacje:

 

Kolor: ciemno-zielony

Wymiary paska bez taśmy:

Długość: 50 cm

Szerokość: 5 cm

Producent: Forsport


<< powrót

 

FAUT