tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Pas na amunicję P-Z 001

Pas na amunicję P-Z 001
Pas na amunicję P-Z 001Pas na amunicję P-Z 001Pas na amunicję P-Z 001Pas na amunicję P-Z 001

120,00 zł

 

Miękki i wygodny pas

 

Niezwykle wygodny i miękki pas na amunicję. Uszyty został z dwóch warstw gustownego zamszu w oliwkowym kolorze. Pomiędzy tkaninę zaszyto karimatową piankę. To proste, lecz wyjątkowe rozwiązanie gwarantuje wygodę przez cały czas użytkowania pasa. Nic nie będzie się nam wżynać czy nas obciskać. Takie drobiazgi nie powinny nam psuć polowania i koncentracji, która potrzebna jest podczas niego potrzebna.

 

Ładownice na amunicję

 

Przeszyta po niemal całej długości pasa guma tworzy 21 ładownic przeznaczonych na dwa różne rodzaje amunicji. W 15 z nich możemy umieścić amunicję śrutową, w kolejnych 6 skryć się mogą kule o dowolnym kalibrze.

 

Regulowany pas na klamrę

 

Do boków doszyto dwie kieszenie. To idealne schowki na wszystkie drobiazgi, które chcielibyśmy mieć – dosłownie – pod ręką. Zamykane są na wytrzymałe zamki błyskawiczne, dzięki czemu nie pogubimy trzymanych w nich akcesoriów czy telefonu.

 

Pas zapinany jest na plecach za pomocą klamry, natomiast regulatory dostosują go do naszej figury w taki sposób, aby nie tylko było nam wygodnie, ale także dobrze się trzymał. Możemy dopasowywać go nie tylko ze względu na nasza figurę, ale także grubość odzieży – możemy go używać zarówno latem jak i zimą, gdy mamy na sobie grubą kurtkę i sweter.

 

Myśliwskie detale

 

Całości dopełniają przemyślane szczegóły – materiałowe obszycia krawędzi oraz klimatyczny, myśliwski haft umieszczony na jednej z kieszeni. Nie zapomniano o podtrzymującym pasku. Pas z amunicją nie będzie się nam dzięki niemu przemieszczał.

 

Dodatkowe informacje:

 

Materiał: zamsz

Kolor: oliwkowy

Obwód: od 80 cm do 160 cm

Producent: Forsport


<< powrót

 

FAUT