tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plAkcesoria myśliwskiePlecaki myśliwskie › Plecak myśliwski SMART 2

Plecak myśliwski SMART 2

Plecak myśliwski SMART 2
Plecak myśliwski SMART 2Plecak myśliwski SMART 2Plecak myśliwski SMART 2Plecak myśliwski SMART 2Plecak myśliwski SMART 2

150,00 zł

 

Plecak to coś, co powinno znaleźć się w szafie każdego! Ich wygoda i praktyczność są niezaprzeczalne. Myśliwym także je polecamy. Równomiernie rozkładają ciężar na naszych plecach i pozwalają nosić ze sobą sprzęt na długie odległości. Dlaczego by więc nie mieć plecaka, który pasowałby do myśliwskiego stylu?

 

Mocny plecak z cordury

 

Taką propozycją się jest plecak myśliwski SMART 2 firmy Forsport. Nie będzie niczym dziwnym, jeśli powiemy, że jak zwykle wykorzystali materiał, od którego są specjalistami. Chodzi o cordurę, bardzo wytrzymały i gruby materiał. Wraz z mocnymi przeszyciami tworzy solidny produkt, który zostanie z nami na długi czas.

 

Odblaski zwiększające bezpieczeństwo

 

Wygląd to jednak nie wszystko i plecak wyposażono w niezwykle użyteczny odblask znajdujący się na prawej szelce. Dodatkowo plecak posiada wstawki w kolorze jaskrawego pomarańczu. Już z daleka będziemy widoczni dla innych, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo podczas polowania.

 

Pojemne komory plecaka

 

W plecaku znajdziemy dwie przestronne komory – duża zapisana jest na gruby zamek, który wygodnie i gładko się otwiera. Mniejsza komora znajduje się na przodzie.

 

Plecak dostosowany do myśliwych

 

Plecak Forsportu to także wygoda – szelki możemy regulować. W plecy nas nic nie będzie uwierać dzięki usztywnieniom, a spód zaopatrzony został we wstawki typu "jeżyki". Co jeszcze czyni ten plecak wyjątkowym oraz pasującym do myśliwych? Jedna z najbardziej im potrzebnych rzeczy, czyli ładownice do nabojów, które zajdziemy w mniejszej komorze. Pozwolą nam przenosić dodatkowe zapasy amunicji.  

 

Dodatkowe informacje:

 

wymiary: 45x30x15 cm

kieszenie: 1 duża komora, 1 komora boczna

kolor: oliwka, pomarańcz

producent: Forsport


<< powrót

 

FAUT