tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plAkcesoria myśliwskiePokrowce na broń › Pokrowiec na kniejówkę KLUXG

Pokrowiec na kniejówkę KLUXG

Pokrowiec na kniejówkę KLUXG
Pokrowiec na kniejówkę KLUXGPokrowiec na kniejówkę KLUXGPokrowiec na kniejówkę KLUXG

150,00 zł

Dostępność produktu: dostepność: Na wyczerpaniu.   Czas dostawy: 24 godziny

 

Pokrowiec Forsport na kniejówkę

Jedną z naszych propozycji jest profesjonalny pokrowiec myśliwski Forsport KLUXG. Dedykowany jest do przechowywania kniejówek. Ta dwulufowa broń w rękach wprawnego myśliwego staje się jedną z najbardziej uniwersalnych broni. Jej specyficzne proporcje sprawiają, że  Forsport postanowiło stworzyć pokrowiec im dedykowany.

 

Doskonałe zabezpieczenie broni

Teraz Twoja ulubiona broń może być wygodnie przechowywana i nie musisz się już martwić o jej uszkodzenia. Pokrowiec z łatwością zmieści broń z zainstalowaną lunetą. Specjalna trójwarstwowa konstrukcja gwarantuje wytrzymałość i odporność pokrowca. Pod wierzchnią warstwą z mocnej cordury znajduje się obszyta sportową tkaniną gąbka. To właśnie ona tak dobrze chroni broń. Zastosowane materiały są lekkie. To ważne zwłaszcza w przypadku noszenia pokrowca na ramieniu. Regulowany pasek doszyty z tyłu pokrowca umożliwia dopasowanie odpowiedniej jego długości. Mocne uchwyty pozwolą Ci natomiast transportować go trzymając w rękach.

 

Elegancki futerał na kniejówkę

Forsport zadbał, aby pokrowiec ten pasował do myśliwego i nie zapomniał o odpowiednim wyglądzie pokrowca. Tradycyjna zieleń kontrastuje z zamszowymi wstawkami w kolorze głębokiego brązu. Dzięki temu pokrowiec wygląda ponadczasowo i nigdy nie wyjdzie z mody. Znajdziemy też takie detale jak praktyczna kieszeń oraz zdobienia w formie haftowanego emblematu, podkreślającymi myśliwski styl.

Dot

  • Długość: 110 cm
  • Szerokość: 28 cm ( w najszerszym punkcie)
  • Haft może się różnić od przedstawionego na zdjęciu.


<< powrót

 

FAUT