tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plAkcesoria myśliwskiePokrowce na broń › Pokrowiec na sztucer L-PZ2

Pokrowiec na sztucer L-PZ2

Pokrowiec na sztucer L-PZ2
Pokrowiec na sztucer L-PZ2Pokrowiec na sztucer L-PZ2

160,00 zł

Dostępność produktu: dostepność: Na wyczerpaniu.   Czas dostawy: 24 godziny

 

Pokrowiec Forsport L-PZ2 przeznaczony na sztucer z optyką. Do jego stworzenia wykorzystano wysokiej jakości cordurę (materiał wykorzystywany m.in. do szycia butów czy wytrzymałych plecaków) oraz zamsz. Jego dobrze przemyślana budowa oraz elementy sprawiają, że jest naprawdę wart zabrania ze sobą na polowania czy ćwiczenia na strzelnicy.

 

Pokrowiec Forsport zabezpieczy Twoją broń

 

Długi zamek błyskawiczny pozwoli nam go całkowicie rozłożyć i łatwo zapakować broń. Trzy warstwy materiału, w tym wszyta w środek gąbka, zabezpieczają broń. Poszczególnym elementom nie grozi już zarysowanie, wstrząsy czy nagłe rozbicie. Do pokrowca zmieści się broń z zamontowanymi akcesoriami optycznymi.

 

 

Łatwy transport broni

 

Mocne uchwyty gwarantują pewny chwyt i łatwość transportu. Pokrowiec posiada także pasek do noszenia na ramię. W razie potrzeby pasek możemy łatwo odpiąć.

W pokrowiec wszyte zostały dwie praktyczne kieszenie. Z przodu znajdziemy niezwykle pojemną kieszeń na zamek, którą możemy wykorzystać na przechowywanie amunicji lub cennych przedmiotów np. portfela czy telefonu. Druga kieszeń znajdująca się z tyłu jest otwarta – pozwoli nam szybko chować i wyjmować przedmioty takie jak rękawiczki czy czapkę.

 

Pokrowiec L-PZ2 to nowoczesne wzornictwo połączone z dobrze przemyślanymi rozwiązaniami, dlatego możemy go serdecznie polecić naszym klientom.

 

Długość: 125 cm

Szerokość: 29 cm (w najszerszym punkcie)

Haft może się różnić od przedstawionego na zdjęciu.

 

Szczegóły pokrowca na sztucer


<< powrót

 

FAUT