tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

Faut.plUbrania myśliwskieRękawiczki › Rękawiczki myśliwkie Mil-Tec 12545001

Rękawiczki myśliwkie Mil-Tec 12545001

Rękawiczki myśliwkie Mil-Tec 12545001

30,00 zł

 

Myśliwskie rękawiczki bez palców

 

Rękawiczki na zimę, dedykowane wszystkim, którzy potrzebują wykonywać precyzyjne ruchy niezależnie od warunków panujących na dworze. Zapewniają ciepło dłoniom. Ucięte palce odsłaniają jedynie opuszki, dzięki czemu zachowana zostaje pełna precyzja ruchów. Docenią to nie tylko myśliwi, ale także pasjonaci fotografii, wędkowania i osoby, których specyfika zawodu wymaga przebywania na wolnym powietrzu.

 

 

Ocieplacz palców

 

Rękawiczki posiadają doszyty ocieplacz na palce. Gdy tylko potrzebujemy, możemy zdjąć i zapiąć  doszytą na grzbiecie dłoni patkę. Z kolei gdy chcemy ogrzać palce, wystarczy nałożyć doszyty ocieplacz. Nasze palce będą wtedy chronione przed zimnem w całości. To idealne rozwiązanie, które sprawia, że rękawiczki Mil-Tec są w pełni uniwersalne. Nie musisz już wybierać między rękawiczkami bez palców, a rękawicami w pełni zamkniętymi, które niestety nie dają możliwości wykonywania precyzyjnych ruchów. Podobne rozwiązanie zastosowano w części rękawicy ochraniającej kciuk, którą również da się odsłonić. Jest to dość rzadko spotykany, a wyjątkowo użyteczny element w rękawiczkach. 

 

 

Wzmocnienia w rękawiczkach

 

Wnętrze dłoni wzmocniono skórą zamszową. Zapobiega ona ślizganiu się rękawiczek po gładkich powierzchniach i gwarantuje pewniejszy chwyt. Rękawice zostały wykonane z dobrej jakości materiału, który dobrze zachowuje się w praniu.

 

 

Dane techniczne:

  • Materiał wierzchni: 100% poliakryl
  • Podszewka: 100% poliester
  • Kolor: oliwka


<< powrót

 

FAUT