tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Produkty

Producenci

 

Witamy w sklepie myśliwskim FAUT

 

Witamy w myśliwskim sklepie internetowym, dający możliwość wygodnego i szybkiego zakupu naszych produktów on-line. Serdecznie polecamy go wszystkim Myśliwym oraz osobom związanym z łowiectwem które cenią sobie chwile spędzone na łonie natury. Mamy nadzieję, że nasze produkty jeszcze bardziej uprzyjemnią Wasze hobby.

 

Nasz sklep myśliwski dostarczy Państwu niezbędne artykuły, ubrania oraz akcesoria. Znajdziecie rzeczy potrzebne w łowisku, na co dzień oraz na bardziej formalne wyjścia.

W naszej ofercie znajduje się najlepszej jakości odzież myśliwska i akcesoria myśliwskie  w przystępnych cenach. W naszej ofercie odzieży znajdują się ubrania myśliwskie takie jak: kurtki, spodnie, koszule, swetry, kamizelki, bielizna i czapki. Spośród dostępnych akcesoriów myśliwskich mogą Państwo zakupić: pokrowce na broń, raportówki, torby myśliwskie, plecaki, pasy do broni a także pasy na amunicję. Znajdziecie tutaj także optykę myśliwską.

 

Pragniemy zaoferować artkuły jak najlepszej jakości, cenionych marek oraz w przystępnych cenach. Dlatego też ciągle szukamy nowych dostawców, testujemy nowe rzeczy. Chcemy aby w naszym sklepie znaleźli Państwo przedmioty, które będą dla Państwa przydatne.

Ponieważ utrzymujemy ciągły kontakt z wieloma doświadczonymi myśliwymi, leśnikami oraz miłośnikami spędzania wolnych chwil na wędrówkach w terenie znamy wymagania jakie powinien spełniać potrzebny Państwu asortyment.

Ciągle wzbogacamy naszą ofertę i rozwijamy się a w naszej bazie wiedzy znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów i poradników o tematyce myśliwskiej.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Darz Bór        

 

Dla zakupów o wartości powyżej 500 zł przesyłka kurierem gratis.

 

Sklep dla myśliwych FAUT poleca:

 

 

FAUT